33 dil öğren - Mondly icon

4.5 836.1k Yorumlar 59


9.1.6 Yayınlayan: ATi Studios


İNDİR

Hakkında

ÜCRETSİZ İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Amerikan İngilizcesi, Norveççe, İsveççe, Korece, Çince, Arapça, Tayca, Macarca, Yunanca, Romence, …

ÜCRETSİZ İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, Portekizce, İtalyanca, Rusça, Amerikan İngilizcesi, Norveççe, İsveççe, Korece, Çince, Arapça, Tayca, Macarca, Yunanca, Romence, Hintçe, İbranice, Lehçe, Bulgarca, Romanca, Flemenkçe, Afrikanca, Endonezyaca, Fince, Danimarkaca, Çekçe, Hırvatça, Ukraynaca, Vietnamca, Persçe (Farsça), Japonca ve Türkçe öğrenin.

Günlük ücretsiz derslerle dil öğrenin. Mondly’nin size hızlı ve etkin biçimde dil öğretmesine izin verin. Sadece birkaç dakika içinde temel kelimeleri hatırlamaya başlayacak, cümleler oluşturacak, ifadeleri öğrenecek ve sohbetlere katılabileceksiniz. Eğlenceli dil dersleri kelime bilginizi, dil bilginizi ve telaffuzunuzu başka bir dil öğrenme yönteminde bulamayacağınız kadar hızlı ve etkin bir şekilde geliştirecek. Başlangıç ya da gelişmiş seviyedeki, bir gezgin, bir iş adamı veya sık seyahat eden biri misiniz? Bu uygulama ihtiyaçlarınızı tümüyle karşılayacaktır.

Sözlük, fiil üretici ve eşsiz ses tanıma teknolojisi ile geliştirilmiş okuma, dinleme, yazma ve konuşma dil egzersizlerini keşfedin – dil öğretmeninizi cebinizde taşıyor gibi hissedeceksiniz.

Artırılmış Gerçeklik (AR) ile dil öğrenme artık oturma odanızda
Sanal görünümlü ancak bir o kadar da gerçek öğretmenlerin oturma odanızda sizinle buluşarak yeni bir dil öğrenmenize yardımcı olmalarını sağlayacak Mondly uygulamasını sunmaktan gurur duyuyoruz.
Chatbotlardan destek alan Mondly AR ile diyaloglara girebilecek ve anlık olarak geri bildirim alabileceksiniz. Sonuç olarak öğrenme deneyiminizi tamamen doğallaştıran bir sistem ortaya çıkacaktır.
Artırılmış Gerçeklik özelliklerinden faydalanabilmek için lütfen cihazınızın AR-uyumlu olduğundan emin olun.

Dil öğrenmenin gizli yolu
Okuldaki dil derslerinizi hatırlıyor musunuz? Yüzlerce temel kelime ve ifade ile başlayıp, devamında tonlarca dil bilgisi dersi aldınız ve bir dönem sonunda yabancılarla bir cümle konuşabiliyor ya da sadece “Merhaba!” diyebiliyordunuz. Evet, dil öğrenmenin geleneksel yolu buydu. Mondly’nin yaklaşımı ise klasik dil kurslarından farklıdır.

Geleceğin dil kursları
Uygulama iki kişi arasındaki başlangıç düzeyindeki bir sohbet ile başlar. Hızlıca temel kelimeleri öğrenmenizi sağlar, bu kelimeleri cümle ve ifadelerinizde kullanabilir ve 45-dakikalık sürecin sonunda sohbeti kendi sesinizle tekrar oluşturabilirsiniz. Doğal Konuşma Tanıma ve Aralıklı Tekrar Algoritmaları sayesinde dil öğrenmek daha da kolaylaşır.

İşte Mondly’yi sizin için harika bir eğitmen yapan temel özellikler:

Kristal netliğinde ses ve profesyonel ses aktörleri. Telaffuzu ana dilini konuşan konuşmacılar arasındaki sohbetlerden öğrenin

Son teknoloji Ses Tanıma. Mondly, kelimeleri ve ifadeleri siz konuştukça dinler. Sadece doğru ve temiz konuşmanız halinde pozitif yorumlar verir. Böylece telaffuzunuz gelişir

Gerçek durumlarda kullanılabilen ifadeler. Konu dil öğrenmek olduğunda yüzlerce farklı kelimeyi hafızanızda tutmak kolay değildir. Mondly size temel kelimeleri ve ifadeleri öğreterek kelime haznenizi genişletir. Uygulama öğrenim sürecini kısa derslere böler ve bunları temalı paketler halinde sunar

Sohbetlerden öğrenin. Ücretsiz kursun temelini sohbetler oluşturur. Uygulama ile sık kullanılan isim ve fiillerle temel kelime dağarcığınızı oluşturmanız kolaylaşır.

Fiil çekimleri. Kurstan daha fazlasını öğrenin. Tek yapmanız gereken fiillere dokunmak, çekimine kadar her şeyini öğrenmek. Herhangi bir sözlükten daha hızlı ve çok daha başarılı.

Gelişmiş İstatistikler. Akıllı raporlama kullanan uygulama gelişiminizi sürekli takip eder. Böylelikle kelime hazneniz sürekli gelişir ve hep daha iyi seviyeye gelir.

Tüm bunlar Mondly’yi Ücretsiz İngilizce, İspanyolca, Fransızca, Almanca, İtalyanca, Rusça, Japonca, Arapça Dili ve Korece öğrenmek için en iyi yol yapıyor.
Bu derslerin sonunda göz açıp kapayıncaya kadar en kullanışlı 5000 kelime ve ifadeyi öğrenecek ve yeni dil öğreniminde daha da hızlanacaksınız.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

9.1.6

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

5.0

Android

5.0

İçerik kaynağı:

Get 33 dil öğren - Mondly on Google Play

Kategori

Eğitim, apk

Eğitim

Son güncellemeler

Last updated on 9 Şub 2024

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 836,188
Değerlendirme
4.5
836.1k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap