Antistres bulmaca hikayesi çiz icon

3.9 1.3k Yorumlar 49


1.37.16 Yayınlayan: QY Studio


İNDİR

Hakkında

Antistres bulmaca hikayesi çiz apk indir Anti-Stres Yapboz Gevşeme Oyunu, bulmaca oyunları ve stres giderme oyunlarından oluşan bir koleksiyondur. Beyninizi …

Antistres bulmaca hikayesi çiz apk indir

Anti-Stres Yapboz Gevşeme Oyunu, bulmaca oyunları ve stres giderme oyunlarından oluşan bir koleksiyondur. Beyninizi çalıştırabilecek ve stresi azaltmanıza yardımcı olabilecek bazı bulmaca oyunlarını ve stres azaltıcı oyunları bir araya getirir. Oyunda kendinize meydan okuyabilir, aynı zamanda oyun içinde stresi de atabilirsiniz.

Koleksiyondaki oyun türleri arasında yapboz bulmacalar, eşleştirme oyunları, kayan bulmacalar, kelime bulmacaları, 3’lü eşleştirme oyunları ve daha fazlası yer alır ve her biri birden fazla zorluk seviyesine sahiptir. Kendinizi rahatlatmak için kolay türü veya kendinize meydan okumak için zor türü seçebilirsiniz. Oyun süresi boyunca keyifli ve ilginç bir oyun deneyimi yaşayabilirsiniz. Kolay oyun süreci, oyunda kendinize de meydan okuyabilirsiniz! Buna ek olarak oyun, seviyeleri daha hızlı geçmenize ve oyun deneyiminizi geliştirmenize yardımcı olabilecek çeşitli farklı donanımlar da sunuyor!

Oyun özellikleri:
⭐Farklı oyun ihtiyaçları için farklı zorluklar ayarlanmıştır. Rahatlatıcı ve keyifli bir oyun zamanının tadını çıkarabilir veya kendinize meydan okumak için yüksek zorluğu seçebilirsiniz!
⭐Bazı bulmacalar ekleyin! Oyuncuların oyun deneyimini geliştirin!
⭐Yeni oyuncuların oyuna daha hızlı başlaması için ücretsiz sahne malzemeleri sağlayın!
⭐Rahatlatıcı ve mutlu bir oyun zamanının tadını çıkarmak için dekompresyon oyunları ve bulmaca oyunları da dahil olmak üzere çeşitli oynama yolları.

Gelin ve rahatlatıcı ve eğlenceli bir oyun zamanının tadını çıkarın

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.37.16

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

6.0

Android

6.0

İçerik kaynağı:

Get Antistres bulmaca hikayesi çiz on Google Play

Kategori

Game, apk

Game

Son güncellemeler

Last updated on 31 Mar 2024

Galeri

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 1,358
Değerlendirme
3.9
1.3k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap