Balance: Meditation & Sleep icon

4.7 37.5k Yorumlar 31


1.123.0 Yayınlayan: Elevate Labs


İNDİR

Hakkında

***SINIRLI SÜRELİ TEKLİF: İLK YILINIZI ÜCRETSİZ EDİNİN*** Artık ilk yılınızın tamamı boyunca ücretsiz olan Denge Meditasyonu ve Uyku uygulamasıyla zihinsel …

***SINIRLI SÜRELİ TEKLİF: İLK YILINIZI ÜCRETSİZ EDİNİN***

Artık ilk yılınızın tamamı boyunca ücretsiz olan Denge Meditasyonu ve Uyku uygulamasıyla zihinsel sağlığınızı iyileştirin, kaygıyı ve stresi azaltın, uykunuzu iyileştirin ve odaklanmanızı artırın.

Balance, cebinizde kişisel bir meditasyon koçunun olması gibi kişiselleştirilmiş bir programdır. Meditasyon deneyiminiz ve hedeflerinizle ilgili günlük soruları yanıtlayacaksınız ve kapsamlı bir ses ve meditasyon müziği ses kitaplığı kullanarak Balance sizin için mükemmel olan rehberliği bir araya getirecek.

Sınırlı bir süre için herkese, uygulamayı indirdiğinizde otomatik olarak erişebileceğiniz bir yıllık ücretsiz Bakiye sunuyoruz.

PRATİK MEDİTASYON BECERİLERİNİ ÖĞRENİN
Balance’ın meditasyonları, zihinsel sağlığınızı iyileştirmek ve hedeflerinize ulaşmak için somut meditasyon becerilerini öğreten 10 günlük Planlar halinde düzenlenir. Farkındalığı ve meditasyonu günlük yaşamınıza nasıl getireceğinizi, dikkat dağıtıcı şeyler arasında odaklanmanızı nasıl artıracağınızı, uykunuzu nasıl iyileştireceğinizi, kaygıyı nasıl azaltacağınızı ve kaygıyı ve stresi azaltmak için derin nefes almayı öğrendikçe derin rahatlamayı nasıl bulacağınızı keşfedeceksiniz.

ZİHNİNİZİ HER ZAMAN, HER YERDE SAKİNLEŞTİRİN
Balance’s Singles, istediğiniz zaman kullanabileceğiniz bağımsız meditasyonlardır. Sabah meditasyonu, rahatlama müziği veya sakinleştirici seslerle esneme hareketleri ile nazikçe uyanın. Daha sonra kişiselleştirilmiş rehberlikle işe gidip gelmenin keyfini çıkarın ve odak müzik kitaplığıyla çalışmaya başlayın. Animasyonlu nefes egzersizleriyle zihninizi temizleyebilir veya stresinizi azaltabilir, kaygıyı azaltabilir, enerji bulabilir ve hızlı Rahatlama, Enerji Verme ve Konsantre meditasyonları ve daha fazlasıyla odaklanmanızı artırabilirsiniz.

YATMADAN ÖNCE RAHATLAMA EGZERSİZLERİYLE İYİ UYKU
Balance’ın uyku meditasyonları, uyku hikayeleri, uyku sesleri, uyku müziği ve yavaşlama aktiviteleriyle rahatlayın; bunlar ikili uyarım ve kontrollü nefes almayı kullanan türünün ilk örneği olan etkileşimli özelliklerdir ve zihninizin yatmadan önce rahatlamasına, kaygının üstesinden gelmesine yardımcı olur. ve daha huzurlu bir uyku bulabilirsiniz.

MEDİTASYON UYGULAMALARINIZI GELİŞTİRİN
Yeni başlayan biriyseniz, odaklanmanızı geliştireceğiniz ve kaygıyı azaltacağınız Temel Planımızla başlayacaksınız. Zaten sık sık meditasyon yapıyorsanız, meditasyon pratiğinizi bir sonraki seviyeye taşımanıza yardımcı olacak Gelişmiş Planımızla başlayacaksınız. Ücretsiz yıllık üyeliğimizle aynı zamanda meditasyon ve müzik kitaplığımızın tamamına da erişebileceksiniz.

NELER DAHİL
– Ruh halinize, hedeflerinize, deneyiminize ve daha fazlasına göre uyarlanmış kişiselleştirilmiş rehberli meditasyonlar
– Daha iyi zihinsel sağlık için meditasyon becerilerinizi geliştirmenize ve derinleştirmenize yardımcı olacak 10 günlük Planlar
– Her anı en iyi şekilde değerlendirmenize yardımcı olacak sakin bir destek için Lokma büyüklüğünde Bekarlar
– Rahatlamanıza, stresi ve kaygıyı azaltmanıza ve dinlendirici bir uyku çekmenize yardımcı olacak araştırma destekli aktiviteler ve sakinleştirici sesler
– Hızlı sakinleşme ve rahatlama için animasyonlu nefes egzersizleri
– Uygulamanızı geliştirmek için 10 somut meditasyon tekniği: Nefes Odaklama, Vücut Taraması, Etiketleme ve daha fazlası

Meditasyonda “herkese uyan tek kalıp” hiç kimseye uymaz. Hepimizin rahatlama, odaklanma, dinlenme ve mutluluk bulma yolları vardır. Denge, kaygıyı azaltmak ve sakinleşmek için farkındalığı geliştirmek ve derin nefes almak da dahil olmak üzere hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olur.

ABONELİK DETAYLARI
Balance’ın ilk yılı zihinsel sağlık yolculuğunuzu desteklemek için ücretsizdir. Bundan sonra Balance, ayda 11,99 ABD Doları ve yıllık 69,99 ABD Doları tutarında iki otomatik yenilenen abonelik sunar. Bu fiyatlar Amerika Birleşik Devletleri’ndeki müşteriler içindir; diğer ülkelerdeki fiyatlandırma farklılık gösterebilir.

Otomatik yenileme dönem bitiminden en az 24 saat önce kapatılmadığı sürece aboneliğiniz her abonelik döneminin sonunda otomatik olarak yenilenecektir. Abonelik yenilemelerinin maliyeti orijinal abonelikle aynıdır ve satın alma onayının ardından kredi kartınızdan Play hesabınız aracılığıyla ödeme alınacaktır.

Balance ayrıca, Balance kütüphanesine sonsuza kadar sınırsız erişim içeren, tek seferlik 399,99 ABD doları tutarında ön ödemeyle ödenen bir Ömür Boyu abonelik sunar.

Ek bilgi için lütfen Hizmet Şartlarımızı (http://www.balanceapp.com/balance-terms.html) ve Gizlilik Politikamızı (http://www.balanceapp.com/balance-privacy.html) okuyun.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.123.0

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

7.0

Android

7.0

İçerik kaynağı:

Get Balance: Meditation & Sleep on Google Play

Kategori

Apps, apk

Apps

Son güncellemeler

Last updated on 6 May 2024

New Single: • Turn on our new Deep Focus audio track during your next working session. It’s clinically proven to help you create and maintain peak concentration. Updated Single: • Release the stress of your day with our Up at Night Single, which now offers durations from 20 minutes to 10 hours. You’ll learn to let go of swirling thoughts and the day’s tensions before falling back to sleep to a soothing melody.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 37,507
Değerlendirme
4.7
37.5k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap