Call of Duty®: Warzone™ Mobile icon

3.2 29.7k Yorumlar 74


3.3.4.17654269 Yayınlayan: Activision Publishing, Inc.


İNDİR

Hakkında

cod warzone mobile apk Cod Warzone Mobile Apk - Call of Duty®: Warzone™ Mobile ile Savaşın Mobilde Yeniden Canlanıyor! Cod Warzone …

cod warzone mobile apk

Cod Warzone Mobile Apk – Call of Duty®: Warzone™ Mobile ile Savaşın Mobilde Yeniden Canlanıyor!

Cod Warzone Mobile Apk, Çarpıcı grafikler, gerçekçi silahlar ve inovatif FPS Battle Royale oynanışıyla, Call of Duty®: Warzone™ Mobile artık herkesin ulaşabileceği bir deneyim sunuyor. Verdansk ve Uyanış Adası gibi efsanevi haritaları keşfedin ve Kargo Gemisi, Atış Alanı ve Hurdalık gibi aksiyon dolu çok oyunculu haritalarda çatışmaya katılın! Call of Duty®: Warzone™ Mobile’da, Modern Warfare® III ve Call of Duty®: Warzone™ arenalarına ait ganimetlerle silahlarınızı yükseltin ve birbirine entegre bir Call of Duty® deneyimi yaşayın.

Özgürce Oyna

Call of Duty®: Warzone™ Mobile, yüksek tempolu ve aksiyon dolu çevrimiçi oyun mekaniklerini üst düzey grafikler ve kişiselleştirme seçenekleriyle bir araya getiriyor. Kişiselleştirilmiş teçhizatlar ve oyun tarzınıza uygun olarak özelleştirilmiş kontrollerle gerçek potansiyelinizi ortaya çıkarın. Ayrıca, mobile özel Orijinal Call of Duty®: Warzone™ Mobile içeriklerini keşfedin, silahlarınızı, operatörlerinizi, etkinliklerinizi ve savaş biletinizi özelleştirin.

Çeşitlilikte Zengin Haritalar

Efsaneleşmiş çok oyunculu ve Battle Royale haritalarıyla dolu bir dünyada savaşın. Verdansk ve Uyanış Adası’nda stratejik konumlanmış birçok yerde rakiplerinizle karşılaşın ve PvP maçlarda üstünlük sağlayın. Ayrıca, Kargo Gemisi, Atış Alanı ve Hurdalık gibi haritalarda takım tabanlı çok oyunculu aksiyona katılın.

Gerçek Oyuncu Karşılaşmaları

Call of Duty: Warzone™ Mobile, gelmiş geçmiş en çok çevrimiçi gerçek oyuncuya ev sahipliği yapan arenadır. Battle Royale maçlarında gerçek oyunculara karşı mücadele edin ve becerilerinizi en üst seviyede gösterin.

Her Zaman ve Her Yerde

Call of Duty Çapraz İlerleme Teknolojisi ile silahlarınızı, operatörlerinizi ve savaş biletinizi mobile taşıyın. İlerlemeye her zaman ve her yerde devam edin.

Call of Duty®: Warzone™ Mobile ile savaşın ve hayatta kalmanın yalnızca bir başlangıç olduğunu görün! Efsanevi savaşların ve unutulmaz zaferlerin keyfini çıkarın!

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

3.3.4.17654269

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

10

Android

10

İçerik kaynağı:

Get Call of Duty®: Warzone™ Mobile on Google Play

Kategori

Aksiyon, apk

Aksiyon

Son güncellemeler

Last updated on 14 Mar 2024

Season 2 is here! Earn Rick Grimes from AMC’s The Walking Dead in the Battle Pass and continue to fight for XP. Jump back into the BR or MP action! Plus, bug fixes and technical improvements.

Galeri

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 29,763
Değerlendirme
3.2
29.7k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap