Getcontact icon

3.7 3.1m Yorumlar 87


6.7.1 Yayınlayan: Getverify LDA


İNDİR

Hakkında

GetContact Premium Hileli APK indir İzinsiz aramalara dünya genelinde dur demek için harekete geçtik. Her yıl, en az iki milyardan …

GetContact Premium Hileli APK indir

İzinsiz aramalara dünya genelinde dur demek için harekete geçtik. Her yıl, en az iki milyardan fazla izinsiz arama veya dolandırıcılık girişimini engelliyoruz. Geri bildirimleriniz, size ve diğer milyonlarca Getcontact kullanıcısına daha etkili bir koruma sunmamıza olanak sağlıyor. Sizlerden aldığımız destekle hizmetlerimizi geliştirmeye mutlulukla devam edeceğiz.

Getcontact’ın Başlıca Özelliklerini Keşfedin;

Arayan Kimliği & Spam Koruma İçeren Varsayılan Arama Uygulaması:
Getcontact, varsayılan numara çevirici/telefon uygulaması işlevi görür. Arayan kimliği özelliği, rehberinizde kayıtlı olmasa bile arayanın kim olduğunu bulur. Arayan kimliği bilinmeyen aramalarda arayan kimliğini bulur ve bir spam ya da şirket numarası sizi arıyorsa size haber verir. İstenmeyen ya da spam aramaları engelleyerek yalnızca seçtiğiniz numaraların size erişebilmesini sağlar. SPAM filtresiyle robot ve dolandırıcı çağrılarından hemen korunun.

Sesli̇ Asi̇stan:
İstenmeyen numaralardan gelen aramalara cevap veremediğinizde, meşgul veya ulaşılamıyor olduğunuzda aramaları kişisel asistanınıza yönlendirin. Asistanınız bu aramaları yanıtlayacak ve arayan kişi ve arama nedenleri hakkında size bildirimler gönderecektir. *Asistan özelliği şimdilik belirli ülkelerde kullanılabilir.

Sohbetler, Kanallar Ve Canlı Yayınlar:
Ücretsiz, şifrelenmiş sohbetlerle güvenli iletişim kurun. İlgi alanlarınıza uyan veya hayranı olduğunuz kişilerin kanallarına abone olun ve onları destekleyin. Canlı yayınlara katılın. Dilerseniz kendi topluluğunuzu yaratın ve o kanala özel ücretli içerikler paylaşın.

2. Numara:
2. telefon numarası, ek SIM kart ihtiyacı olmadan ana hattınızdan bağımsız ikinci bir mobil numaraya sahip olmanız anlamına gelir. Tercih ettiğiniz numarayı seçin ve hemen kullanmaya başlayın.

Daha fazlasını keşfetmek için Getcontact uygulamasını hemen indirin.

Getcontact’ın arttırılmış özelliklerinden faydalanmak için ücretli planlara abone olabilirsiniz. Tutar, Google Play hesabınıza yansıtılır ve fiyat ülkeye göre değişir. Ödemeyi tamamlamadan önce toplam fiyatı göreceksiniz. Uygulama içi satın almalar, planınıza bağlı olarak yenilenir. Yenilemeyi önlemek için, aboneliğinizin sona ermesinden en az 24 saat önce otomatik yenilemeyi kapatmanız gerekir. Otomatik olarak yenilemeyi Google Play hesap ayarlarınızdan istediğiniz zaman kapatabilirsiniz. Ayarlara ulaşmak için: https://support.google.com/googleplay/answer/7018481

Topluluğumuz ve bizden haberler:

– Facebook: https://facebook.com/getcontactapp
– Instagram: https://instagram.com/getcontact
– LinkedIn: https://linkedin.com/company/getcontact
– Twitter: https://twitter.com/getcontact

Geri bildirimleriniz bizim için çok önemli. Sorun bildirmek veya bizimle iletişime geçmek için:
– Geri bildirim: support@getcontact.com
– Yardım: https://getcontact.faq.desk360.com

Gizlilik ve Hizmet Şartları Hakkında daha fazla bilgi için:
Gizlilik Politikası: https://getcontact.com/privacy
Hizmet Şartları: https://getcontact.com/terms

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

6.7.1

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

8.0

Android

8.0

İçerik kaynağı:

Get Getcontact on Google Play

Kategori

Apps, apk

Apps

Modlar nedir?

  • Reklamsız

Son güncellemeler

Last updated on 21 Nis 2024

Getcontact kullandığınız için teşekkürler. Bu sürümde bazı performans iyileştirmeleri yaptık ve birkaç basit hatayı giderdik.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 3,165,321
Değerlendirme
3.7
3.1m Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap