Hungry Shark World icon

4.3 2.1m Yorumlar 66


5.5.7 Yayınlayan: Ubisoft Entertainment


İNDİR

Hakkında

hungry shark apk, "*** Karınca Balıkları, Açlığın Şark Evolution'u daha büyük bir devam oyunuyla geri döndü! *** Karnı aç …

hungry shark apk, “*** Karınca Balıkları, Açlığın Şark Evolution’u daha büyük bir devam oyunuyla geri döndü! *** Karnı aç köpek balığını kontrol ederek, tek ısırık balıklardan leziz balinalara ve savunmasız insanlara kadar her şeyi yiyerek okyanusta bir ziyafet yaşa! Bu oyun sadece Android 5.0 ve üstü versiyonlarla uyumludur

43 TÜRDE KARINCA BALIĞI 8 farklı büyüklük seviyesiyle çeşitli köpek balıkları arasından seçim yap, ikonik deniz avcısı Büyük Beyaz da dahil!

DEV AÇIK DÜNYALAR Bereketli Pasifik Adaları’ndan donmuş Arktik Okyanusu’na, egzotik Arap Denizi’nden dolu dolu bir şehir kesimi Güney Çin Denizi’ne kadar birçok yer keşfet!

GÖRSEL İNCİLER Göz kamaştırıcı konsol kalitesinde 3D grafiklerle doyumsuz bir yemeye başla!

EN AÇ OLAN HAYAT MÜCADELESİ Sularda yüzlerce lezzetli ve tehlikeli yaratık var, ya avla ya av ol! Balinalar, denizaltılar ve bölge halkı, kendinizi koruyun!

HAVADA KARINCA BALIĞI Köpek balığının seviyesini yükselterek daha sert ısırmalar, daha hızlı yüzme ve daha fazla açlık için harika araçlarla donat!

EŞSİZ GÖRÜNÜMLER Avcılarını kişiselleştirerek benzersiz görünümler elde et! Bu eşsiz kostümler sadece köpek balığınızı öne çıkarmakla kalmayacak, aynı zamanda değerini de artıracak!

DELİ GÖREVLER VE ZORLU DÜŞMANLAR 20’den fazla görevi içeren yüksek puan mücadeleleri, avlanmalar ve epik baş düşman savaşlarına katıl!

YARDIMCI AVCI EVLATLAR Yavru köpek balıkları, balinalar, bir ahtapot ve hatta bir çıplak kartal, sağlık, puan ve daha fazlasını artıran özel yeteneklerle yardımcı olacak!

SÜPER BOY YEMEK MENÜSÜ Köpek balığının avcı yeteneklerini göster: Süper Boy modu, hücumlar, patlamalar, hipnoz ve daha fazlası!

YOK OLMA MODU Dünyayı kurtararak cehennemden yükselin. Mücadeleyi asla bırakma! Apex köpek balığının yeteneklerini kullanarak okyanusta fırtınalar koparın.

Google Play Skor Tabloları ve Başarılar etkinleştirildi. GP cihazlarında ilerlemenizi Facebook ile senkronize edin. Hungry Shark World, her seferinde yeni özellikler, içerikler ve mücadelelerle güncellenir, her zaman farklı bir deneyim sunar! Bu uygulama içinde Oyun İçi Satın Alma özelliği mevcuttur; Cevher ve Altın satın alabilir ve bunları geliştirmeler ve aksesuarlar için harcayabilirsiniz. Cevheri, Altını ve İnciyi satın almadan da oyun içinden elde edebilirsiniz. Bu oyun reklam içerir. Reklamlar satın alındığında devre dışı bırakılacaktır.

En son haberler için oyunu Facebook’ta beğenin: www.facebook.com/HungryShark Twitter’da takip edin: @Hungry_Shark Instagram’da takip edin: @hungryshark Veya YouTube’da: http://youtube.com/FutureGamesOfLondon Ve topluluğumuza katılın! Facebook: http://facebook.com/UbisoftMobileGames Twitter: http://twitter.com/ubisoftmobile YouTube: @HungrySharkGames

Geri bildiriminiz mi var? İletişim için: https://ubisoft-mobile.helpshift.com/ Destek mi gerekiyor? İletişim için: https://ubisoft-mobile.helpshift.com/

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

5.5.7

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

7.0

Android

7.0

İçerik kaynağı:

Get Hungry Shark World on Google Play

Kategori

Arcade, apk

Arcade

Son güncellemeler

Last updated on 25 Mar 2024

Hata giderme ve geliştirmeler

Galeri

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 2,154,673
Değerlendirme
4.3
2.1m Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap