Matematik oyunları için çocuk icon

4.1 44.5k Yorumlar 84


1.6.8 Yayınlayan: RV AppStudios


İNDİR

Hakkında

Matematik oyunları çocuklara sayıları ve matematiği öğretmek için tasarlanmış ücretsiz bir eğitici oyundur. Küçük çocukların ve okul öncesi çocukların …

Matematik oyunları çocuklara sayıları ve matematiği öğretmek için tasarlanmış ücretsiz bir eğitici oyundur. Küçük çocukların ve okul öncesi çocukların oynamayı seveceği birçok mini oyun içerir.

Matematiksel oyun çocukların sayıları öğrenmelerine, toplama ve çıkarma bulmacalarıyla eğitime başlamalarına yardımcı olacak. Çocuklar için matematik oyunları, küçük çocuklara, anaokulu çocuklarına, 1. sınıf öğrencilerine sıralama ve mantıksal becerilerin yanı sıra temel matematiksel işlemlerini öğretecek.

Özellikler:
– Çocuklar sayı sayma ve toplamayı öğrensin
– Eğlenceli eğitici matematik oyunu!
– Çıkartmalar, sertifikalar ve diğer bonuslar
– Her yaştan çocuklar için eğlenceli aktiviteler
– Tüm özelliklere reklamsız erişin

Matematik oyunu’te sayma, karşılaştırma, toplama, çıkarma bulmacaları ve testleri gibi birçok mini oyun bulunuyor. Matematik oyunları için çocuk yetişkinlerin, çocuklarının ilerlemesini izlemesine ve yönetmesine yardımcı olan bir dizi özellikle birlikte gelir.

Matematik çocukları, çocuklar için öğrenme oyunu olan çeşitli matematik oyunları sahiptir. Bu eğitici oyunlarda sayma oyunları, toplama oyunları, çıkarma oyunu ve diğer birçok çocuk oyunu ücretsizdir.

Okul öncesi çocukların toplama, çıkarma, sayma gibi matematiksel işlemlerini öğrenmeleri için eğlenceli bir oyun! Bu, uygulama içi satın alma veya üçüncü taraf reklamlar içermeyen, çocuklar için tamamen ücretsiz eğitici bir oyundur.

Çocuklarınızın eğlenceli bir şekilde öğrenmesine yardımcı olmak için çocuklar için bu matematik oyunları indirin.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

1.6.8

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

4.4

Android

4.4

İçerik kaynağı:

Get Matematik oyunları için çocuk on Google Play

Kategori

Eğitici, apk

Eğitici

Son güncellemeler

Last updated on 10 Oca 2024

✨ Sonsuz Eğlence ve Eğitim: ✨ • En yeni eklentiyle tanışın - Lucas odası, oyun ve bilginin birleştiği bir yer. • Bu canlı ve etkileşimli oyunda sayısız saatlerce öğrenmenin tadını çıkarın. ????️ Performans Optimize Edildi Daha sorunsuz bir deneyim için hata düzeltmeleri ve performans iyileştirmeleri.

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 44,517
Değerlendirme
4.1
44.5k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap