Öğrenme Tableti Bebek Oyunları icon

4.2 79.9k Yorumlar 53


4.13.21 Yayınlayan: GoKids! publishing


İNDİR

Hakkında

Öğrenme Tableti Bebek Oyunları apk indir Bu çocuk oyun küçük çocuklar için en iyi oyun olacak. Bu eğitici oyun okul …

Öğrenme Tableti Bebek Oyunları apk indir

Bu çocuk oyun küçük çocuklar için en iyi oyun olacak. Bu eğitici oyun okul öncesi çocuklarınızı çekecek parlak bir tasarıma ve renk sıçramalarına sahiptir. Küçük erkekler ve kızlar hayvanlarla iletişim kurabilir, resim çizebilir, sayıları sayabilir ve ailenizle birlikte iyi vakit geçirebilirler.
Bu en iyi oyun küçük çocuklar için yaratılmıştır. Burada sadece oynayamazlar aynı zamanda hafızaya, ince motor becerilere ve hayal gücüne de gelişirler. Bu çocuklar uygulaması evde eğitim ve eğlence için harika olacak. Bir çizim oyunu çocuğunuzu kayıtsız bırakmayacak, büyük zevkle buraya tekrar tekrar gelmek isteyecek: hayvanlara yazma, sayıları eşleme, 1’den 10’a kadar sayma, boyama sayfaları bebeklerin sıkılmasına izin vermez! Ayrıca erkek veya kız kardeşlerle ya da bütün bir aile ile oynayabilirler.

Küçük çocuklar memnun olacak, çünkü:
– çeşitli hayvanlara yazabilirler ve onlar bebeğinize cevap verecektir. Oyun çocuklarınıza yazmayı öğretecek ve hayvanları öğrenmeye yardımcı olacak.
– Uygulamanın bir telefon gibi görünüyor, bebeğinizin ilk telefonu. Çocuklarınız SMS gönderebilecek, video bağlantısı ile hayvanları arayabilecek, bu çok güzel bir eğlence.
– oldukça basit ve yeni bir reaksiyon oyunu oynayacaklar. Hamsterler vizonun dışına çıkarlar ve yürümeye başlayan çocukların kendilerine tırmanmaları için zaman kazanmasına izin vermemek için üstlerine vurmaları gerekir.
– Çocuğunuz çizmeyi veya renklendirmeyi seviyorsa, kendisi için eğlence bulacaktır. Oyuna çizim ile girerseniz, çocuk resimleri renklendirebilir ve en önemlisi, fantezi üzerinde herhangi bir kısıtlama yoktur. En sevdiği çizimlerini koruyarak sadece renklendirmekle kalmayacak, kendi başına boyayabilecek.

GoKids ile oynamanın ve öğrenmenin tadını çıkarın.

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

4.13.21

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

5.0

Android

5.0

İçerik kaynağı:

Get Öğrenme Tableti Bebek Oyunları on Google Play

Kategori

Eğitici, apk

Eğitici

Modlar nedir?

Öğrenme Tableti Bebek Oyunları apk indir

Son güncellemeler

Last updated on 6 Mar 2024

Galeri

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 79,923
Değerlendirme
4.2
79.9k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap