Ask AI - Chat with AI Chatbot icon

3.9 713.6k Yorumlar 49


2.0.3 Yayınlayan: Codeway Dijital


İNDİR

Hakkında

Yapay zekaya sor mod apk indir 【 DİLEDİĞİNİ SOR 】 ChatGPT ve GPT-4 tarafından desteklenen AI'dan sizin için yazmasını isteyebileceğiniz bazı …

Yapay zekaya sor mod apk indir

【 DİLEDİĞİNİ SOR 】

ChatGPT ve GPT-4 tarafından desteklenen AI’dan sizin için yazmasını isteyebileceğiniz bazı fikirler:

Hikayeler, şiirler, şarkı sözleri, senaryolar
Dil pratiği ve Metin çevirisi
Herhangi bir şey hakkında bilgi
Yemek tarifleri
baba şakaları
Japonya’ya 1 haftalık gezi planı
ne izlemeli
Kod, matematik denklemleri
ve daha fazlası!

【 ANINDA CEVAP ALIN 】

ChatGPT ve GPT-4 teknolojisi ile desteklenen “Yapay Zekaya Sor”un güçlü yapay zeka özellikleri sayesinde, her türlü sorunuza anında yanıt alabilirsiniz. Ask AI, tarihsel olaylardan ve bilimsel gerçeklerden belirsiz trivia ve popüler kültür referanslarına kadar ihtiyacınız olan bilgiyi parmaklarınızın ucuna getiriyor.

【 HER ŞEYİ ZAHMETSİZ YAZIN 】

Yazmak için yardıma mı ihtiyacınız var? ChatGPT ve GPT-4’ten yararlanan Yapay Zeka destekli yazma asistanı “Ask AI”, fikir üretmenize, ana hatlar yazmanıza ve hatta tüm paragrafları oluşturmanıza yardımcı olabilir. Herhangi bir yazma görevini kolaylıkla halledin.

【 YARATICI OL 】

ChatGPT ve GPT-4 tarafından desteklenen Ask AI ile yaratıcılığınızı serbest bırakın. Bir şiir, rap şarkı sözleri veya bir hikaye yazın.

Drake tarzında bir rap şarkısı yaz
Beatles’ın Dünün Sözlerini Yeniden Yaz
Aşk hakkında bir şiir yaz

【 HER DİLİ PRATİKLEYİN 】

ChatGPT ve GPT-4 tarafından desteklenen “AI’ye Sor”un çok dilli özellikleri, istediğiniz herhangi bir dilde sohbet edebileceğiniz anlamına gelir. Metni çevirin, dilinizi öğrenin ve pratik yapın. AI’dan öğretmen olarak hareket etmesini isteyin!

【 HERHANGİ BİR KONU HAKKINDA SOHBET 】

ChatGPT ve GPT-4 destekli sohbet robotunuz olan Ask AI, istediğiniz herhangi bir konu hakkında sohbet etmek için başvuracağınız kaynaktır. Spor, siyaset, bilim veya bunların arasında herhangi bir şeyle ilgileniyorsanız, Ask AI her zaman sohbet için hazırdır.

【 EN İNSAN GİBİ SOHBETE SAHİP OLUN 】

Bir arkadaşınızla sohbet ediyormuş gibi hissedeceksiniz. ChatGPT ve GPT-4’e dayanan “AI’ya Sor”un arkadaş canlısı, sohbet tarzı ve kişiselleştirilmiş önerileri, sıradandan derine kadar her şey hakkında sohbet etmeyi kolaylaştırır.

【 KİŞİYE ÖZEL ÖNERİLER 】

ChatGPT ve GPT-4’ten yararlanan “AI’ya Sor”, tercihlerinize ve ilgi alanlarınıza göre kişiselleştirilmiş öneriler sunar. İster okumak için yeni bir kitap, ister izleyecek bir film veya en iyi yerel restoran arıyor olun, akıllı sohbet robotumuz gerçekten eşsiz bir deneyim için size özel öneriler sunacaktır.

【 KOLAYLIKLA BEYİN FIRTINASI FİKİRLERİ 】

Bir projeye mi takıldınız yoksa ilhama mı ihtiyacınız var? Beyin fırtınası yapmak ve yenilikçi çözümler geliştirmek için ChatGPT ve GPT-4’ten yararlanan “AI’ya Sor” ile sohbet edin. Yapay zeka destekli sohbet robotumuz, alışılmışın dışında düşünmenize ve sorunlara farklı açılardan yaklaşmanıza yardımcı olarak yaratıcı süreci çocuk oyuncağı haline getirebilir.

【 KARİYER TAVSİYELERİNİ KEŞFEDİN 】

Bir kariyer değişikliği mi düşünüyorsunuz veya profesyonel gelişim konusunda rehberliğe mi ihtiyacınız var? ChatGPT ve GPT-4 tarafından desteklenen “AI’ya Sor”, size çeşitli sektörler hakkında değerli kariyer tavsiyeleri, iş arama ipuçları ve bilgiler sağlayabilir. Bilgili sohbet robotumuzun yardımıyla geleceğiniz hakkında bilinçli kararlar verin.

【 SON TRENDLERDEN HABERDAR OLUN 】

En son trendleri ve haberleri asla kaçırmayın. ChatGPT ve GPT-4 tarafından desteklenen “AI’ya Sor”, dünyada olup biten her şeyden haberdar olmanızı sağlar. En yeni gadget’lar ve teknolojiden en son moda ve popüler kültüre kadar, yapay zeka sohbet robotumuz her şeyi kapsıyor. “AI’ya Sor” ile bilgi sahibi olun ve bilgi sahibi olun.

【 BECERİLERİNİZİ GELİŞTİRİN 】

Yeni beceriler geliştirmek veya mevcut becerilerinizi geliştirmek mi istiyorsunuz? ChatGPT ve GPT-4’ün gücünden yararlanan “AI’ya Sor”, size çeşitli konularda faydalı kaynaklar, ipuçları ve tavsiyeler sağlayabilir. Yapay zeka sohbet robotumuz, yeni bir programlama dili öğrenmekten yemek pişirme becerilerinizi geliştirmeye kadar her adımda size rehberlik edebilir.

Google Play’de bulunan en gelişmiş, ücretsiz sohbet robotu olan “AI’ya Sor” ile yapay zekanın geleceğini deneyimleyin. Hemen indirin ve ChatGPT ve GPT-4’ün gücüne dayanan en akıllı yapay zeka ile sohbet etmeye başlayın!

Gizlilik Politikası: https://static.askaichat.app/privacy-en.html
Kullanım Koşulları: https://static.askaichat.app/terms-conditions-en.html

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.0.3

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

8.0

Android

8.0

İçerik kaynağı:

Get Ask AI - Chat with AI Chatbot on Google Play

Kategori

Apps, apk

Apps

Modlar nedir?

  • Reklamsız

Son güncellemeler

Last updated on 29 Nis 2024

Bazı sinir bozucu hataları düzelttik ve uygulamanın genel performansını iyileştirdik. ASK AI Ekibinden selamlar

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 713,673
Değerlendirme
3.9
713.6k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap