Zihinsel Matematik Püf Noktaları Egzersizi v2.4.8 MOD APK icon

4.8 8.4k Yorumlar 131


2.4.8 Yayınlayan: JustQuant com


İNDİR

Hakkında

Zihinsel Matematik Püf Noktaları Egzersizi v2.4.8 MOD APK (Pro Kilitsiz) Matematik Hileleri Egzersizi, zihinsel matematik becerilerinizi test etmek ve geliştirmek …

Zihinsel Matematik Püf Noktaları Egzersizi v2.4.8 MOD APK (Pro Kilitsiz)

Matematik Hileleri Egzersizi, zihinsel matematik becerilerinizi test etmek ve geliştirmek için size en eğlenceli uygulamaları ve hızlı matematik egzersizlerini getiren en iyi matematik ustası uygulamalarından biridir. Vedik Matematik’ten ilham alan, şimdiye kadarki en iyi ücretsiz ve harika matematik pratik uygulaması! Hızlı matematik uygulamamız, bir matematik ustası olmanıza ve en büyük beyin zorlu matematik pratik uygulamasında gezinirken toplama, çıkarma, çarpma, yüzde hilelerini kullanarak hesaplama becerilerinizi çok kolay ve eğlenceli bir şekilde geliştirmek için matematik hileleri öğrenmenize olanak tanıyacaktır.➗ HIZLI MATEMATİK NUMARALARI KULLANARAK MATEMATİK UYGULAMALARIYLA EĞLENİN ✖Bu bağımlılık yaratan matematik öğrenme uygulaması yetişkinler, 13 yaş üstü öğrenciler ve ayrıca rekabetçi sınavlara hazırlanan kullanıcılar için tasarlanmıştır. Bu matematik egzersiz uygulaması, matematiği görsel bir şekilde öğrenmenize yardımcı olacak bazı şaşırtıcı zihinsel matematik ve toplama ve çıkarma, çarpma, yüzdeler vb. konularda Vedik matematik püf noktaları içerir. Matematik hileleri üzerinde çalışmanız ve beyninizi geliştirerek bir matematik ustası olmanız için bir dizi görev içerir. Aslında öğrencilerin hızlarını ve doğruluklarını artırarak hızlı matematik becerilerini geliştirmelerine de yardımcı olan bir beyin jimnastiği uygulamasıdır.

 MATEMATİK UYGULAMA OYUNLARI İLE MATEMATİK MASTER

✅ Güzel HD Grafik, İnanılmaz renkli ve size harika bir oyun deneyimi kazandıracak oynanış matematik hileleri öğrenirken ve becerilerinizi geliştirirken çok harika bir deneyim.

✅ Beyin zorlu uygulamamız Ücretsizdir ve ömür boyu ücretsiz kalacaktır, dolayısıyla herhangi bir ücret, özel üyelik ve yıllık ödeme yoktur. matematik ustası olmak için abonelik ücretleri.

✅ Bu matematik egzersiz uygulamasıyla matematik becerilerinizi kolay ve hızlı bir şekilde geliştirebileceğinizden eminiz. Ayrıca yeni beceriler ve püf noktaları öğreneceğinizi de garanti ediyoruz.

✅ Matematik Püf Noktaları Egzersizi – Zihinsel matematik beyin jimnastiği, günlük beyin zorlayıcı bir oyundur ve Yetişkinler ve Gençler tarafından oynanabilir. Tüm aileniz oynayabilir ve bundan keyif alacaklardır.

✅ Uygulamamızın içindeki performans hızı, öğrencilerin ve yetişkinlerin matematiği eğlenceli bir şekilde öğrenmelerine ve pratik yapmalarına yardımcı olacaktır.

✅ Animasyonlu sunumlar aracılığıyla hızlı matematik tekniklerini kolayca öğrenmenize yardımcı olacak Matematik Püf Noktaları Videoları.➕ MATEMATİK TÜYOLARINI ÖĞRENİN➖Matematik uygulamalarımızın ve egzersiz uygulaması beyninizi eğitebileceğiniz ve hileler öğrenebileceğiniz en çok yönlü uygulamadır! Bu hızlı matematik uygulamasından öğrenebileceğiniz bazı eğlenceli matematik hilelerinin bir listesini burada bulabilirsiniz:• On bir ile çarpma• Beşle biten sayıların karesini alma • Son rakamları toplamı 10 olan iki sayıyı çarpmak

• 100’e yakın sayıları çarpma
• Zihinsel Toplama ve Çıkarma
• Bir sayıyı zihinsel olarak tek rakama bölme
• Kafanızdaki 4 Basamaklı Sayılara Kadar Çarpma Numaraları
• Vedik matematik tekniğini kullanan Kare Numaraları
• Yüzde Numaraları
• 100’e yakın küp sayılar, İki basamaklı sayıların küpü

***

Ne bekliyorsunuz? Matematik Püf Noktaları Egzersizi’ni indirin ve matematik becerilerinizi heyecan verici bir şekilde test etmenin keyfini çıkarırken, aynı zamanda beyninizi eğitmenize yardımcı olan matematik düşünme ve matematik problem çözme pratikleri ve egzersizleri yapın.
Neden dünyanın en iyilerinden biri olduğumuzu görün. Google Play’de en çok indirilen ücretsiz harika matematik beyin jimnastiği oyunları.

***
Oyuncularımıza her zaman en iyi kullanıcı deneyimini sunmak için çalışıyoruz. Ayrıca geri bildiriminizi, önerinizi veya önerinizi de bekliyoruz. Lütfen “support@justquant.com” adresinden sizden haber almaktan çekinmeyin. böylece size ve çocuklarınıza en iyi güncellemeleri sunmaya devam edebiliriz.

***
https://hotpot.ai kullanılarak oluşturulan mağaza girişindeki öne çıkan resim /art-jeneratör

SOSYAL MEDYA HESAPLARIMIZ

Facebook Grubumuz

Telegram Grubumuz

Youtube kanalımız

Devamını Oku

Ek Oyun Bilgileri

En son sürüm

2.4.8

Yükleyen:

admin

Android sistem gerektirir

5.0

Android

5.0

İçerik kaynağı:

Get Zihinsel Matematik Püf Noktaları Egzersizi v2.4.8 MOD APK on Google Play

Kategori

Eğitim, apk

Eğitim

Son güncellemeler

Last updated on 6 Ara 2023

Hata düzeltmeleri

Google Play Store'da Değerlendirin ve Yorum Yapın

Toplam İncelemeler : 8,461
Değerlendirme
4.8
8.4k Gözden geçirdi
5
4
3
2
1

Yorum yok

Toplam Yorum: 0
+ Yorum yap